• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profesyonelsporcu
  • https://twitter.com/ProfesyonelSpor
Üyelik Girişi
Site Haritası

Badr Hari (Bad Boy)

 badr hari
Badr Hari Fas asıllı bir Hollanda vatandaşıdır.101 kilo ve 1.97 boyundadır. 8 Aralık 1984 yılında Amsterdam da doğmuş ve Kick Boks'a 7 yaşında başlamıştır. Kick Boks'ta ünlenen Hari'nin stili Muay Thai'dir. 2008 yılında Japonya'da düzenlenen K-1 finalinde Remy Bonjaski ile karşılaşmıştır. Rakibine yaptığı sportmenlik dışı hareketten dolayı hakem tarafından kırmızı kart görmüş ve şampiyonluğu kaptırmıştır.

Badr Hari antrenmanlarına 7 yaşındayken Amsterdam da ki Sitan Jimnastik Salonu’nda başlamıştır. İlk antrenörü  Mohammed Ait Hassou'dur. Salonunun Amsterdam'dan Rotterdam'a taşınmasından sonra Chakuriki’de antrenmanlara devam etmiştir. Bu salonda ise Thom Harinck ile çalışmaya başlamış ve gelişimin de büyük rol oynamıştır. Yeni antrenörü Harrick, Badr Hari'ye kendisini Branko Cikatic ve Peter Aerts'tan daha yetenekli bulduğunu söylemiştir.  

Badr Hari Süper Ağır Siklet klasmanında dövüşmektedir. K-1 da ki kariyerine 2005 yılında Stefan Leko ile yaptığı maçla girmiştir. Bu maçta henüz ikinci raund ta attığı döner tekme ile rakibini nakavt etmiştir. 2007 yılında gerçekleşen Grand Prix'te ise Badr Hari ilk kemerini almıştır. 

2005 yılında Chakuriki'den ayrılan Badr HariSimon Rutz ile kontrat yaparak It's Show Time'a dahil olmuştur. Mejiro salonunda bir süre çalışan Badr Hari daha sonra eski antrenörü Harrick'in yanına dönsede birkaç hafta sonra Mike Pessenier ile çalışmaya başlamış ve halen birlikte devam etmektedirler. Badr Hari'nin toplamda 99 Maçı vardır. Bu maçların 89'unu kazanmış, 78'ini ise nakavt etmiştir.

"İstanbul Anadolu Yakasında Muay Thai Özel & Grup Dersleri İletisim;
iletisim@profesyonelsporcu.com - 05358929246"


ProfesyonelSporcu

iletisim@profesyonelsporcu.com

facebook.com/profesyonelsporcu

instagram/profesyonelsporcu

twitter.com/profesyonelspor

 


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam75
Toplam Ziyaret294878
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.92935.9530
Euro6.53246.5585