• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profesyonelsporcu
  • https://twitter.com/ProfesyonelSpor
Üyelik Girişi
Site Haritası

İdeal Koşu Ayakkabısı

 
İDEAL KOŞU AYAKKABISI NASIL OLMALIDIR?

Koşarken işin bilincinde olan insanların dışında çoğu kişi ayakkabının ne kadar önemli olduğunu bilmez. Aslında en iyi koşu ayakkabısı diye bir şey de yoktur. Çünkü her kişinin ayak yapısı ve ihtiyaçları değişkenlik gösterir. Önemli olan sporcunun ayak yapısı ve ihtiyacına uygun,bunlara cevap verebilen ayakkabıyı seçmektir.

 

Dünyaca ünlü ayakkabı firmaları her yıl son teknolojiyi kullanarak bir çok ayakkabı tasarlıyor. Bazı insanlar hemen yeni çıkan ayakkabılara tabiri caizse "saldırıyor". Biz beklenmesinden ve değerlendirildikten sonra alınmasından taraf olanlardanız. Çünkü artık logo ve marka satılır oldu. Her büyük firma koşu ayakkabısı üretirken kalitelisini yapmıyor ya da yapmak istemiyor.


Aslında hangi düşünce de olursanız olun belirli aralıklarla koşu ayakkabınızı değiştirmeniz gerekiyor. Çünkü bu taban sağlığınız ve performansınızı doğrudan etkileyecektir.

Peki Koşuya Yeni Başlayacaklar Nasıl Bir Ayakkabı Seçmeli?

Doğru seçim koşu sırasında ayağınızı sıkmayacak,ayağınızda hava akımını sağlayabilecek ve taban destekli koşu ayakkabılarıdır. Seçtiğiniz ayakkabı aynı zamanda yarım numara büyük olmalı, ayak parmaklarınızı sıkmamalı ve koşu parkurunuza uygun olmalıdır.

   

ProfesyonelSporcu

iletisim@profesyonelsporcu.com

instagram/profesyonelsporcu

twitter/profesyonelspor

facebook/profesyonelsporcu

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam61
Toplam Ziyaret296564
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.05366.0778
Euro6.55506.5813