• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profesyonelsporcu
  • https://twitter.com/ProfesyonelSpor
Üyelik Girişi
Site Haritası

Traning Mask

Traning Mask(Antrenman Maskesi) ! |  görsel 1
Türkiye'de aslında yeni yeni kullanılmaya başlansa da dünyanın pekçok yerinde özellikler efor ve performans sarfedilen sporlarda profesyonel sporcuların en büyük yardımcısıdır bu basit ama etkili alet.
Peki nedir bu traning mask ?

 

Boks,karete,kick boks,yüzme vs gibi nefes kontrolünün çok önemli olduğu spor branşları için Traningmask aslında olmazsa olmaz ve basit bir antrenman aletidir. Maskenin üzerinde belirli seviyeler de hava kontrolu sağlayan iki ya da üç (maskenin çeşidine göre değişir)hava kanalı vardır. Traning Mask bu kanalları kendinize göre ayarlayıp nefes antrenmanlarınızı yaptığınız da ciğerlerinize belirli seviyede hava gider ve düzenli olarak kullandığınız da vücut az havayla yetinmeyi öğrenir. Zamanla ciğerleriniz buna alışır ve maçlar da nefes kontrolünüz,ihtiyacınız cok daha ekonomik ve iyi olur. Traning mask sayesin de yüksek rakımlı yerlere gitme ihtiyacınız kalmaz.
Boksörler,yüzücüler,kareteciler,bisikletçiler kısacası tüm nefes kontrolüne ihtiyacı olan insanlar için basit ama etkili bir antrenman aleti...

Traning mask satın almak için; iletisim@profesyonelsporcu.com
Teşekkürler,İyi Çalışmalar    

ProfesyonelSporcu

iletisim@profesyonelsporcu.com

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam68
Toplam Ziyaret297399
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.14206.1666
Euro6.68446.7111