• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profesyonelsporcu
  • https://twitter.com/ProfesyonelSpor
Üyelik Girişi
Site Haritası

Karbonhidrat ne işe yarar?

Karbonhidrat ne işe yarar? |  görsel 1

Karbonhidrat tozları kilo almasında etken bir besin takviyesidir. Kilo alırken yağlanmadan ve orantılı bir şekilde olmasına yardımcı olur, aynı zamanda da sporla uğraşan herkes için kas kütlesinin artmasında, performans artışında ve enerji vermesinde etkili olacaktır.

Barındırdığı yüksek kalori sayesinde kilo alırken en etkili yardımcınız olacaktır.İsteyen herkes rahatlıkla kullanabilir. Karbonhidrat tozu kullanırken spor yapma gibi bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Karbonhidrat değeleri yüksek besinler vücudumuzun adeta benzini gibidir.Adele daralmalarına engel olmasından tutun da birçok fizyolojik fonksiyonu düzenlerler.

Gün içerisinde dinç,hevesli ve enerjik hissetmenizi sağlar.

Yeterı mıktarda karbonhidrat tüketemediğimiz de merkezi sinir sistemimizin fonksiyonların da bozukluklar ortaya çıkabilir.

Kompleks karbonhidrat içeren besinler taşıdıkları yüksek lif oranıyla  aynı zamanda kan şekerini düzenler,enerji düzeyinizi korur ve sindirimi kolaylaştırır.


NOT! Bu yazı sadece bilgilendirme amaçlıdır.Ne kadar ve ne zaman kullanacagınız konusunda uzman ve doktorlarınıza danısın.Tavsiye değil bilgi amaçlıdır 

Teşekkürler,İyi Çalışmalar    

ProfesyonelSporcu


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam64
Toplam Ziyaret296567
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.05366.0778
Euro6.55506.5813