• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profesyonelsporcu
  • https://twitter.com/ProfesyonelSpor
Üyelik Girişi
Site Haritası

AJJIF RESMEN TÜRKİYE’ DE!

AJJIF(All Japan Ju Jitsu International Federation) RESMEN TÜRKİYE’ DE!

 alexey kunin & erol bekir yıldırım
AJJIF (All Japan Ju Jitsu International Federation) 11 Nisan 2015 de İstanbul’ da gerçekleşen lansmanla  birlikte artık Türkiye’ de. Ülkemiz de gerçekleşen lansman da temsilcilik töreni yapıldı. Törende Ju Jitsu sporuyla alakalı bir seminerde verildi. Seminerden önce ülkemiz de yaygın olarak yapılan Muay Thai, Judo ve Taekwando branşlarından sporcular gösteriler yaptı. Lansman da AJJIF Başkanı Alexey KUNİN, AJJIF 2. Başkanı Yury SMİRNOV, Yunanistan Combat Ju Jitsu Federasyonu Başkanı Geroge KİOURTİDİS, Judo Milli Takımı’ndan Bahri SAYIN, Dünya Uyuşturucu ile Mücadele Eden Sporcular Federasyonu Başkanı Muzaffer KAYA, Taekwando Federasyonu’ndan Ali BALMUK , Muay Thai branşı için de dövüş takımımız M34 Fight Team ve antrenörümüz Bayram GEZİCİ’ de yerlerini aldı.

Ju Jitsu branşının Türkiye’ deki faaliyetlerinin şekillenmesi adına AJJIF Başkanı Alexey KUNİN, Türkiye Başkanı Erol Bekir YILDIRIM’ a mazbatasını yapılan törenle verdi.

 AJJIF Türkiye Başkanı Erol Bekir YILDIRIM

Gerçekleşen bu törenle Ju Jitsu sporu artık resmen Türkiye’ de. Mazbata töreninden sonra sırasıyla halk oyunları ekibi, tekvando ekibi, muay thai ekibi, judo ekibi ve fitness ekibi gösterilerini yaptı. Gösterilerin hemen ardından Alexey KUNİN ve Erol Bekir YILDIRIM’ ın eşliğinde Ju Jitsu Semineri yapıldı. Önümüzdeki günlerde faaliyetlerine başlayacak olan Ju Jitsu Türkiye Başkanı Erol Bekir YILDIRIM ve ekibi büyük hayallerinin olduğu, bu hayalleri gerçekleştirebilecek güçlerinin de olduğunu söyledi. www.profesyonelsporcu.com ekibi olarak kendisi ve ekibine başarılar dileriz.


ProfesyonelSporcu

iletisim@profesyonelsporcu.com

facebook.com/profesyonelsporcu

instagram/profesyonelsporcu

twitter.com/profesyonelspor

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam68
Toplam Ziyaret297399
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.14206.1666
Euro6.68446.7111